Annonce
Annonce
  • Hjem
  • Artikler
  • 15 nye kendte på Instagram! Nu også med billeder
  • Miley Cyrus: @mileycyrus.
  • Ian Somerhalder fra Vampire Diaries: @iansomerhalder.
  • Rihanna: @badgalriri.
  • Harry Styles: @harrystyles.
  • Ashley Benson fra Pretty Little Liars: @itsashbenzo.
  • Beyoncé: @beyonce.
  • Lea Michele fra Glee: @msleamichele.
  • Dakota Fanning: @fanningdakota.
  • Chord Overstreet fra Glee: @chordover.
  • Leighton Meester fra Gossip Girl: @itsmeleighton.
  • Carly Rae Jepsen: @carlyraejepsen.
  • Emma Roberts: @emmaroberts6.
  • Taylor Swift: @taylorswift.
  • Jenna Ushkowitz fra Glee: @jennaushkowitz.
  • Elle Fanning: @mefanning.

15 nye kendte på Instagram! Nu også med billeder

Del 2 af de kendte vi følger på Instagram! Har du fulgt med?

Instagram bliver mere og mere populært, og du kan der følge en masse af de kendte, ligesom du kan på Facebook. Her har vi samlet nogle af de sjoveste kendte i del 2 af vores Instagram-favoritter, og i næste uge fik du del 1, som du også kan se nedenfor!

Tryk på tallene under billederne for at se alle de kendte!

Hvem af de kendte synes du har det sjoveste billede på Instagram? Har du selv Instagram?

Se mere om samme emne
16 Kommenter
Jamen.. jamen... kom med nogen flere!:D
Så der var et billede af Harry så klikkede self. ind på det! :D
Miley cyrus, Ian somerhalder, Dakota fanning, elle fanning, og Taylor swift.
nr. 6 og nr. 13 er vildt cute!!

@instagram
Hvor blev resten af One Direction af?
4 og 13 er de niceste billeder. Altså Taylor Swift og Harry styles. Er ikke fan af nogen af dem, det er Justin der er My Boy <33
Mileys Instagram er fantastisk. =]
søde_Sille_K
Men fedt at Beyonce er med for hun er en rigtig god sanger. :-) <3 <3

Også fedt at Ian Somerhandler er med ELSKER ham han er en MEGA god skuespiller og så er han MEGA lækker!!! ;-) <3 <3 <3

Ja, Lan Somerhandler er MEGA lækker!! ;-) <3 <3 <3 <3 <3 <3
Men fedt at Beyonce er med for hun er en rigtig god sanger. :-) <3 <3

Også fedt at Ian Somerhandler er med ELSKER ham han er en MEGA god skuespiller og så er han MEGA lækker!!! ;-) <3 <3 <3
Er enig med Fie-Forever og Miley_Cyrus_<3 de burde da HELT KLART være med!!!!! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Ja, lige præcis! ;D

Men det er godt Beyonce er med, hende er jeg begyndt at være lidt fan af, men SELF. slår hun ikke Daya og Bel!! ;-) <3
Er helt enig med Miley_Cyrus_<3

De burde være med overalt :-D
Nu kan jeg! ;-) Men igen hvor er Daya og Bel??? :-(
Annonce
6
Del
Følg os på Facebook
Relaterede artikler
Annonce
Annonce
Luk