Vi er meget stolte af vores nye side, og som du kan se, er der en masse spændende ting at lave her på siden og der kommer flere til.
Opret en profil og kom i gang
Vi håber på, at I har mod på at tage på en lille opdagelsestur rundt omkring på hjemmesiden. Du kan i øjeblikket oprette din egen Olivia-profil og skrive med andre Olivia-læsere, uploade dit billede, så de andre kan se, hvem du er, du kan læse stjernenyheder og deltage i konkurrencer og afstemninger.
Vil du vide hvordan "Olivia-profilen" fungerer her på det nye Olvianet.dk?
Der kommer mere på Olivianet.dk
Det er det, du kan lige nu. I løbet af de kommende måneder vil der også komme masser af andet sjov og der kommer i det hele taget så mange fede ting, at du nærmest kommer til at leve hele dit liv på Olivianet. Næsten... Husk også at lave lektier... Puha, det bliver en sjov sommer!
Har I andre gode ideer til Olivianet.dk, må I meget gerne sende dem til redaktionen! I kan også vælge at skrive en kommentar nedenfor på denne side.
Kan I hygge jer!