Annonce
Annonce
  • Cimorelli-pigerne hylder foråret (instagram.com/cimorelliband).
  • Klassisk selfie fra søde Ansel Elgort (instagram.com/anselelgort).
  • Ariana Grande glædede sig til premieren på sin nye single (instagram.com/arianagrande).
  • Da han tog dette billede, bestemte Austin Mahone sig for at gå til frisøren (instagram.com/austinmahone).
  • Bella Thorne var til bal, ligesom mange andre unge. Her danser hun til en ballade (instagram.com/bellathorne).
  • One Direction er på turné, men får også tid til en smule leg. Harry lagde dette billede ud (instagram.com/harrystyles).
  • Louis og Niall (instagram.com/LouisTomlinsonNew).
  • Zayn morer sig med lidt indendørssport (instagram.com/onedirection).
  • Mens Niall postede dette billede af sin kuffert på turnéens første dag (instagram.com/niallhoran).
  • Pigerne fra 'Pretty Little Liars' bruger Instagram en hel del. Her er Shay Mitchell og hunden (instagram.com/shaym).
  • Sasha Pieterse hos hårstylist inden et fotoshoot (instagram.com/sashapieterse27).
  • Mens Lucy Hale annoncerede et nyt samarbejde med en tøjfabrikant (instagram.com/lucyhale).
  • Ashley Benson hyggede sig på en stor musikfestival (instagram.com/itsashbenzo).
  • Troian Belissario (også PLL) er superoptaget af træning (instagram.com/sleepinthegardn).
  • Isac Elliot i afslappet humør (instagram.com/isacelliot).
  • Justin Bieber var i Japan og gjorde to japanske piger superlykkelige (eller ...?) (instagram.com/justinbieber).
  • Katy Perry skal på turné og har fået en designer til at lave scenekomstumerne (instagram.com/katyperry).
  • Hos Collins grillede de (instagram.com/lilyjcollins).
  • Selfie fra Perrie Edwards ('Little Mix') (instagram.com/perriedwards).
  • Selena Gomez på et tag i New York (instagram.com/selenagomez).
  • Og til slut: Nydelige Zendaya Coleman (instagram.com/ZendayaMaree).

Yndlingsstjernerne på Instagram!

Tjek nogle af de fede billeder, stjernerne lagde ud i sidste måned...

April var en fin måned for stjernene. One Direction pakkede kufferten og drog af sted på turné, Justin Bieber var sherif i Japan, mens endnu andre var taget et smut på festival.

Klik dig gennem vores billedgalleri med sjove indslag fra Instagram.

Se mere om samme emne
6 Kommenter
Selena0296
søde_Sille_K
Zendaya, Bella, Ansel og PLL pigerne!!<3<3<3<3<33
Jep! Det er de bedste billeder<3:D
F**k hvor er jeg dum!! Jeg overså Selena!!<3
søde_Sille_K
Zendaya, Bella, Ansel og PLL pigerne!!<3<3<3<3<33
Jep! Det er de bedste billeder<3:D
Følger de fleste:D
Zendaya, Bella, Ansel og PLL pigerne!!<3<3<3<3<33
Annonce
0
Del
Følg os på Facebook
Relaterede artikler
Annonce
Annonce
Luk